Theme header background image
Licznik odwiedzin: 325656

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Wieczór autorski

Opublikowany przez admin Wtorek, 29.10.2019

26 października 2019 r. odbył się wieczór autorski Jana Wojciecha Malika z okazji wydania książki „Trzcinica – Strażacy – Wiersze o ludziach, o ogniu, o świecie” oraz 90-lecia OSP w Trzcinicy.


Jan Wojciech Malik jest artystą malarzem i poetą, jest również wnukiem jednego z założycieli OSP w Trzcinicy. Podczas spotkania Przewodniczący Rady Gminy Trzcinica Zdzisław Mikołajczyk, w imieniu Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika, wręczył podziękowania oraz okolicznościowe upominki na ręce Jana Wojciecha Malika oraz Prezesa OSP w Trzcinicy - Józefa Głowika . Wieczór minął w przyjemnej atmosferze, wszyscy zgromadzeni goście spędzili miło czas.