Theme header background image
Licznik odwiedzin: 325657

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Instalacja hot spotów

Opublikowany przez admin Wtorek, 29.10.2019

Ogłoszono wyniki naboru wniosków w ramach programu WiFi4EU obejmującego dotacje dla gmin na zakup sprzętu i instalację hot spotów. Gmina Trzcinica pozyskała bon o wartości 15 000 euro.


Przeznaczony zostanie on na podłączenie hot spotów. Darmowy, bezprzewodowy internet ma być dostępny w miejscach publicznych na terenie Gminy Trzcinica.

Według założeń programu, sieć Wi-Fi ma zapewnić użytkownikom usługi wysokiej jakości. Środki z programu przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów sprzętu i instalacji, czyli uruchomienie punktów dostępu do internetu. Z kolei samorządy pokrywają koszty związane z utworzeniem sieci, podłączeniem do internetu oraz utrzymaniem sprzętu w dobrym stanie przez co najmniej 3 lata.

Inicjatywa WiFi4EU skierowana jest do jednostek samorządu terytorialnego i ma na celu zapewnienie bezpłatnego dostępu do internetu w przestrzeni publicznej.

Realizacja nastąpi w ciągu 18 miesięcy od podpisania umowy.