Theme header background image
Licznik odwiedzin: 355968

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Spotkanie motywacyjne „Szczyty są w zasięgu ręki”

Opublikowany przez admin Piątek, 25.10.2019

W poniedziałkowe popołudnie 21 października 2019 r. odbyło się w Trzcinicy spotkanie motywacyjne pt. „Szczyty są w zasięgu ręki” zorganizowane przez Stowarzyszenie Wsi Trzcinica „Przyszłość”. Spotkanie to zostało sfinansowane ze środków Gminy Trzcinica w ramach projektu „Uwierz w siebie – zdobywaj szczyty”.


Zebrani goście mieli okazję spotkać się z ludźmi, którzy swoją pracą i zapałem motywują innych do działania. Byli to Pani Bogumiła Konieczny, Pani Patrycja Karwan-Makosch, Pan Szymon Fiołka oraz Pan Józef Frąckowiak.

W spotkaniu wzięła udział Sekretarz Gminy Trzcinica Renata Ciemny wraz z przewodniczącym Rady Gminy Trzcinica Zdzisławem Mikołajczykiem, która w imieniu Wójta Gminy Trzcinica wręczyła podziękowanie na ręce inicjatorki Renaty Adamskiej, Przewodniczącej Stowarzyszenia  Wsi Trzcinica „Przyszłość” oraz gościom.

Popołudnie upłynęło w przyjaznej atmosferze, podczas dyskusji uczestnicy wzajemnie wymieniali swoje spostrzeżenia i doświadczenia życiowe podczas „zdobywania szczytów”.