Theme header background image
Licznik odwiedzin: 325656

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Otwarcie Klubu Seniora i Centrum Wspierania Opiekunów

Opublikowany przez admin Piątek, 25.10.2019

21 października 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie Klubu Seniora i Centrum Wsparcia Opiekunów w Kępnie. W otwarciu uczestniczyło wielu zaproszonych gości, władze samorządowe, wykonawcy, a przede wszystkim seniorzy.


W uroczystości wzięła również udział Sekretarz Gminy Trzcinica Renata Ciemny, która w imieniu Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika wręczyła list gratulacyjny oraz upominki do wykorzystania w trakcie zajęć seniorów.

Nowy obiekt powstał przy ulicy Sikorskiego. Łączy on funkcje Klubu Seniora i wsparcia niesamodzielnych osób starszych oraz ich opiekunów. Celem Klubu Seniora jest przełamywanie stereotypów dotyczących seniorów oraz zachęta dla osób starszych do podejmowania aktywności na różnych płaszczyznach życia.