Theme header background image
Licznik odwiedzin: 329586

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Apel z okazji rocznicy internowania

Opublikowany przez admin Środa, 02.10.2019

25 września 2019 roku w Zespole Szkół w Trzcinicy odbył się uroczysty apel z okazji 66. rocznicy internowania Kardynała Stefana Wyszyńskiego.


Przygotowali go uczniowie klasy VII b szkoły podstawowej. Dzieci do występu przygotowała Renata Adamska, która jest ich wychowawczynią oraz dyrygentem chóru szkolnego. Kardynał Stefan Wyszyński jest od listopada 2005r. patronem Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Trzcinicy.

Apel poświęcony był wartości pokoju w naszym życiu. Uczniowie zaprezentowali scenki, w których pokazali w jaki sposób codziennie zakłócamy ten pokój i co możemy zrobić, aby było inaczej.

W uroczystości, która tradycyjnie co roku odbywa się we wrześniu w Zespole Szkół w Trzcinicy uczestniczył także  wójt Gminy Trzcinica – Grzegorz Hadzik.