Theme header background image
Licznik odwiedzin: 312559

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Gmina Trzcinica w projekcie „SKS 2019”

Opublikowany przez admin Czwartek, 31.01.2019

Gmina Trzcinica przystąpiła do projektu „Szkolny Klub Sportowy 2019”, który dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki (ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej) oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.


Realizatorem projektu na terenie województwa wielkopolskiego jest Szkolny Związek Sportowy z Poznania, z którym podpisane zostało porozumienie w tej sprawie. Jest to II edycja tego programu w Gminie Trzcinica.   

Program polega na organizacji pozalekcyjnych zajęć sportowych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego głównie na terenie obiektów szkolnych.

W Zespole Szkół w Laskach zajęcia z gier zespołowych w grupie mieszanej prowadzić będzie Małgorzata Drzazga, natomiast z gier i zabaw ruchowych Dorota Cłapa. Z kolei w Zespole Szkół w Trzcinicy zajęcia z gier zespołowych w grupie chłopięcej prowadzić będzie Krzysztof Stefański, natomiast zajęcia ogólnorozwojowe w grupie dziewczęcej Elżbieta Godek. Zajęcia te trwać będą do grudnia 2019r. Wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem zapewnionym przez Wielkopolski Szkolny Związek Sportowy, natomiast Gmina Trzcinica zagwarantuje jako wkład własny zestawy koszulek.