Theme header background image
Licznik odwiedzin: 301845

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Inwestycja gazu ziemnego będzie kontynuowana

Opublikowany przez admin Wtorek, 29.01.2019

24 stycznia 2019 roku Polska Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu ogłosiła informację o rozstrzygnięciu przetargu na kolejny etap inwestycji  gazowej w Gminie Trzcinica.

W 2019 roku wybudowane zostaną gazociągi w miejscowości Trzcinica, a dotyczy to ulic: Jana Pawła II, Szkolna, Zielona, Kluczborska, Polna, Piaskowa, Leśna, Zacisze, Lipowa, Kwiatowa i Zachodnia. Jest to już IV etap inwestycji gazowej w Gminie Trzcinica, a koszt tego etapu to około 1 200 000 złotych brutto.
Powyższa inwestycja będzie skoordynowana z gminną inwestycją wodno-kanalizacyjno-drogową także realizowaną w bieżącym roku.

Ubiegłoroczny etap inwestycji gazowej.