Theme header background image
Licznik odwiedzin: 313107

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Żałoba narodowa

Opublikowany przez admin Piątek, 18.01.2019

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza rodzinie zmarłego, współpracownikom oraz mieszkańcom Gdańska przekazujemy wyrazy współczucia i życzenia wytrwałości. Odszedł wybitny samorządowiec, do końca z oddaniem wykonujący swoją pracę, którą traktował jako służbę dobru wspólnemu mieszkańców.
Paweł Adamowicz urodził się 2 listopada 1965 roku w Gdańsku. Prawnik, od 1989 roku pracownik Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie w latach 1990-93 był prorektorem. W 1990 roku wybrany na radnego Miasta Gdańska. W latach 1994-98 pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Gdańska. W 1998 roku członkowie Rady Miasta wybrali go na Prezydenta Miasta Gdańska. Od 2002 roku i w następnych wyborach bezpośrednich wybierany na kolejne kadencje.
Zmarł 14 stycznia 2019 roku, po tym jak dzień wcześniej został zaatakowany w trakcie finału WOŚP w Gdańsku.
W związku z ogłoszoną żałobą narodową, która obowiązywać będzie od piątku 18 stycznia 2019 od godziny 17:00 do soboty 19 stycznia do godziny 19:00 zostaną opuszczone do połowy masztu flagi przed budynkiem Urzędu Gminy Trzcinica, wywieszona flaga państwowa z żałobną wstęgą oraz zapalony znicz pamięci.