Theme header background image
Licznik odwiedzin: 298219

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wykonanie „Projektu założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla gminy Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Prace konserwacyjne na Orliku w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Czwartek, 11.10.2018

5 października br. na terenie Orlika w Trzcinicy wykonane zostały prace konserwacyjne boisk sportowych ze sztuczną nawierzchnią. Wykonawcą robót była firma SportCare z Oleśnicy.

Na boisku do piłki nożnej ze sztucznej trawy wykonano miejscowe podklejenia nawierzchni. Jest to niezwykle istotny zabieg z uwagi na zbliżający się okres zimowy, mający na celu utrzymanie nawierzchni w odpowiednim stanie technicznym. Następnie boisko zostało oczyszczone ze zanieczyszczeń naturalnych jak liście i śmieci, przeprowadzono szczotkowanie nawierzchni, jak również  uzupełnienie granulatu utrzymującego włókna trawy w odpowiedniej pozycji. Kolejny etap obejmował rozprowadzenie około 1 tony granulatu na całej powierzchni boiska. W ramach przeprowadzonych prac konserwatorskich oczyszczono także i dokonano drobnych prac naprawczych nawierzchni boiska wielofunkcyjnego wykonanego z poliuretanu.