Theme header background image
Licznik odwiedzin: 232055

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Spotkanie w sprawie modernizacji dróg powiatowych

Opublikowany przez admin Wtorek, 26.09.2017

19 września 2017 roku Wójt Gminy Trzcinica spotkał się z Zarządem Powiatu Kępińskiego w sprawie wspólnego sfinansowania remontu dróg powiatowych na terenie Gminy Trzcinica.

 

W trakcie spotkania obecny był także Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg, który poinformował o rozstrzygniętym zapytaniu ofertowym i kosztorysie przedsięwzięcia. Ustalono, iż wyremontowane zostaną nakładką asfaltową na całej szerokości ze środków przekazanych przez Gminę Trzcinica odcinki dróg powiatowych Siemionka, Pomiany kierunek Kuźnica Trzcińska oraz Ignacówka Trzecia. Natomiast ze środków Powiatu Kępińskiego w podobnej technologii zostanie wyremontowany odcinek drogi powiatowej w Jeleniej Głowie. Całość prac to koszt około 235 000 złotych, z czego 150 000 złotych to środki Gminy Trzcinica, a 85 000 złotych Powiatu Kępińskiego.