Theme header background image
Licznik odwiedzin: 235854

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Dożynki Powiatowe

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 11.09.2017

W sobotę 9 września 2017 roku w Perzowie odbyły się Powiatowo-Gminne Dożynki, których organizatorami było Starostwo Powiatowe w Kępnie, Gmina Perzów  i Sołectwo Brzezie.


W uroczystości udział wzięła delegacja Gminy Trzcinica wraz z Wójtem  Gminy Grzegorzem Hadzikiem, Przewodniczącym Rady Zdzisławem Mikołajczykiem, Starostami Dożynkowymi Danutą Gawińską i Krzysztofem Stężała oraz Sołtysem Piotrówki Leszkiem Gawińskim. Gminę Trzcinica na Dożynkach Powiatowych  tradycyjnie reprezentuje Sołectwo w którym odbyły się danego roku Dożynki Gminne. Delegacja złożyła na ręce organizatorów wieniec dożynkowy, chleb upieczony z tegorocznych zbiorów oraz kosz owoców. Wójt Gminy przekazał gratulacje i podziękowania na ręce Starosty  Kępińskiego Witolda  Jankowskiego, Wójt Gminy Perzów Danuty Froń oraz Sołtys Sołectwa Brzezie Małgorzaty Brząkały za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości, której głównym celem było podziękowanie Bogu i Rolnikom za tegoroczne zbiory.