Theme header background image
Licznik odwiedzin: 232053

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

„Przedszkolne Kolędowanie” w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Czwartek, 28.12.2017

Święta Bożego Narodzenia to czas, na który czekają nie tylko dzieci, ale również dorośli, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. 22 grudnia w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy odbyło się spotkanie pn. „Przedszkolne Kolędowanie”.

Wśród gości znaleźli się Wójt Gminy Grzegorz Hadzik, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Renata Gość, Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Małgorzata Hadzik, Wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy Ewa Hetmańczyk, Przewodnicząca Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Trzcinicy Agnieszka Dubiel, nauczyciele oraz pracownicy Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy oraz rodzice.
Wszystkich obecnych powitała Kierownik PPS w Trzcinicy Mariola Bednarek. Przedszkolaki pod kierunkiem pań wychowawczyń przygotowały przedstawienie, które zostało nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci zaprezentowały swoje zdolności i umiejętności recytatorskie, wokalne, przepięknie recytując wiersze oraz śpiewając piosenki związane z tematyką świąteczną. Na koniec przedstawienia każdy z gości otrzymał wykonaną przez dzieci ozdobę choinkową.
Wójt Gminy Trzcinica podziękował za zorganizowane spotkanie, pochwalił umiejętności wokalne dzieci życząc im wymarzonych prezentów oraz przekazał przedszkolakom upominki. Dużą niespodzianką dla dzieci okazały się nowe zabawki do przedszkola, które otrzymał każdy oddział przedszkolny.