Theme header background image
Licznik odwiedzin: 232054

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Wodzicznej

Opublikowany przez admin Piątek, 22.12.2017

16 grudnia 2017 roku w Domu Ludowym w Wodzicznej odbyło się spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich we współpracy z Rada Sołecką i Ochotniczą Strażą Pożarną.

Wszystkich obecnych powitała Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wodzicznej Teresa Kuboszek życząc wszelkiej pomyślności.
Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wszystkim obecnym złożył życzenia zdrowia, pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń. Wszyscy obecni obdarowani zostali upominkami, które wręczył Mikołaj w osobie Prezesa OSP Tomasza Kulaka. Podobne upominki wręczyli Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik oraz Sekretarz Gminy Renata Ciemny.
Na stole jak zwykle nie zabrakło pysznych dań, a wśród nich m.in. świątecznej kapusty. Sałatek, zupy grzybowej, pieczonej ryby i pierników przygotowanych przez Panie z KGW w Wodzicznej.