Theme header background image
Licznik odwiedzin: 232053

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Kompleksowa modernizacja energetyczna w Zespole Szkół w Laskach Rozwój bazy rekreacyjnej w Gminie Trzcinica Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Podsumowanie pierwszego roku działalności GKS Trzcinica

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 18.12.2017

16 grudnia 2017 r. w sali OSP w Trzcinicy odbyło się podsumowanie działalności Gminnego Klubu Sportowego Trzcinica, zajmującego się szkoleniem dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Radny Powiatowy Tomasz Gatner, Proboszcz Parafii w Trzcinicy ks. kanonik Wiesław Cieplik, trener grupy młodzików Krzysztof Ludwiczak, przedstawiciele sponsorów (w tym firmy Solarek) oraz zawodnicy wraz z rodzicami i opiekunami.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu GKS Trzcinica Grzegorz Szar, który przywitał wszystkich zebranych uczestników oraz podziękował sponsorom za okazaną pomoc. GKS Trzcinica otrzymał także na potrzeby swojej działalności dotację z budżetu Gminy Trzcinica w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w ramach otwartego konkursu ofert. Następnie Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik podziękował za całokształt działalności, podjęty trud wychowawczy młodych mieszkańców poprzez sport oraz promowanie Gminy Trzcinica w różnych rozgrywkach i turniejach. Wójt przekazał kronikę, aby móc dokumentować liczne osiągnięcia i sukcesy. Podczas niektórych zawodów, które odbyły się w 2017 roku udział w nich brało nawet 40 młodych zawodników.  Podczas spotkania podsumowano również takie wydarzenia z działalności klubu, jak wyjazd na mecz piłkarski do Wrocławia oraz zaprezentowano nowe stroje klubowe, ufundowanych przez firmę JAF-GEOTECHNIKA January Fusek oraz TREND-MOBILE Piotr Krowiarz.
Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny nie zabrakło licznych życzeń i ciepłych słów, w tym złożonych przez Proboszcza parafii w Trzcinicy ks. kanonika Wiesław Cieplika, również pełniącego funkcję jednego z trenerów w GKS Trzcinica, a także przez zaproszonych gości. Następnie jeszcze długo dyskutowano na temat planów na przyszłość i dalszej działalności klubu przy słodkim poczęstunku.