Theme header background image
Licznik odwiedzin: 416018

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Stacje meteo w Zespołach Szkół Elektroniczna Platforma Zamówień Publicznych System powiadamiania mieszkańców SMS Przebudowa dróg w m. Trzcinica ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

CEIDG

ESP

Aktualności

Turniej piłki nożnej w Laskach

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 13.07.2015

5 lipca br. odbył się IV Międzyzakładowy Turniej Piłki Nożnej w Laskach o Puchar Wójta Gminy Trzcinica, który poprzedziła zabawa taneczna zorganizowana w sobotni wieczór.


Organizatorem Międzyzakładowego Turniej Piłki Nożnej byli: LZS Victoria Laski i Urząd Gminy w Trzcinicy, a poprowadził go pan Jan Bartkowiak.

Do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn: Ropez, Dig-Net, Wiązar-System, Mranki Team i Meb-Mat, który okazał się najlepszą drużyną. Drugie miejsce zajęła drużyna Mranki Team, a trzecie miejsce przypadło drużynie Wiązar – System. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został wybrany Marcin Górecki, najlepszym strzelcem był Dawid Albert, a najlepszym bramkarzem Jan Grycman. Oprócz rozgrywek sportowych przygotowano wiele atrakcji. Były dmuchane zamki dla najmłodszych i stoiska gastronomiczne.

Na zakończenie turnieju zostały wręczone puchary i statuetki przez Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika, który podziękował wszystkim organizatorom za zaangażowanie i włożony wysiłek.