Theme header background image
Licznik odwiedzin: 347504

Projekty

Czujnik jakości powietrza w Gminie Trzcinica Wsparcie aktywności zawodowej rodziców w Gminie Trzcinica - utworzenie pierwszego żłobka Akademia wesołego przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Laskach Budowa strefy aktywności (street workout) w miejscowości Trzcinica Budowa kanalizacji sanitarnej, w tym rozdzielenie sieci ogólnospławnej oraz budowa systemu zaopatrzenia w wodę wraz z odtworzeniem dróg 
w miejscowości Trzcinica Przebudowa z rozbudową przedszkola w miejscowości Laski Program Rewitalizacji Gminy Trzcinica

SIP Trzcinica

BIP


Informacje PSP

Zgaś ryzyko Stop pożarom traw

Zgłoś problem

CEIDG

ESP

Aktualności

Andrzejkowy wieczór z Emerytami z Trzcinicy

Opublikowany przez admin Czwartek, 03.12.2009

19 listopada br. Polski Związek Emerytów , Rencistów i Inwalidów  Koło w Trzcinicy zorganizował dla swoich członków i zaproszonych gości spotkanie andrzejkowe.

 


Spotkanie odbyło się w Domu Ludowym w Trzcinicy. Na uroczystość przybyło 73 emerytów i emerytek zrzeszających  z sołectwa Trzcinica, Wodziczna, Pomiany oraz z Kępna. Otwarcia spotkania i powitania gości dokonała pani przewodnicząca Związku Agnieszka Dubiel. Wśród gości obecni byli: z-ca wójta gminy Trzcinica Romuald Trzepizur, Krzysztof Ostrowski  - sołtys wsi Trzcinica.

Zastępca Wójta Romuald Trzepizur  podziękował za zaproszenie życząc ogółowi z okazji Andrzejek zdrowia i miłej zabawy. 

W trakcie spotkania śpiewano biesiadne piosenki, a przy płynącej z głośników muzyce tańczono. Spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych .Do tańca  przygrywał jak zwykle  pan Parzybut z Kępna.

Organizatorzy Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów  zrobili wszystko, aby ta chwila na długo została   pamięci uczestników zabawy. W miłej atmosferze bawiono się do późnych godzin wieczornych.

Dzięki takim stowarzyszeniom ludzie starsi czują się potrzebni, kochani i przede wszystkim mają możliwość radosnego i przyjemnego spędzania czasu.
Zarząd ZERiI Koło w Trzcincy składa podziękowanie Wójtowi Gminy za pomoc finansową w zorganizowaniu spotkania.