Aktualności

Turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Trzcinica za nami

Opublikowany przez admin Piątek, 10.09.2021

Na terenie stadionu sportowego w Trzcinicy w dniach 4-5 września 2021r. odbyła się IV edycja turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Trzcinica „Futbolowy początek roku szkolnego”, którego organizatorem była Gmina Trzcinica i GKS w Trzcinicy.


W pierwszym dniu tych rozgrywek odbyły się mecze w ramach rozgrywek ligowych OZPN Kalisz. Wyniki rywalizacji  przedstawiają się następująco:

grupa trampkarz: GKS Trzcinica - PIONIER Baranów 3:9

grupa młodzik: GKS Trzcinica - ASTRA Krotoszyn 10:0

grupa junior młodszy: GKS Trzcinica - PIAST Czekanów 13:0

5 września 2021 r. odbyły się rozgrywki w młodszych grupach w systemie pucharowym w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ostateczna punktacja:

grupa ORLIK: 

1 miejsce - POGOŃ Trębaczów

2 miejsce - GKS Trzcinica

3 miejsce - KP Krążkowy

4 miejsce - MKS Wołczyn

5 miejsce - AP CZECH Rychtalgrupa ŻAK:

1 miejsce - START Namysłów

2 miejsce - ZAWISZA Łęka Opatowska

3 miejsce - MKS Wołczyn

4 miejsce - GKS Trzcinica

5 miejsce - AP CZECH Rychtal

seniorzy: GKS Trzcinica - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 2:6

Zwycięskie drużyny młodzieżowe otrzymały pamiątkowe puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Grzegorza Hadzika, wójta gminy Trzcinica, a podsumowania tegorocznych zmagań sportowych dokonali Renata Ciemny Sekretarz Gminy Trzcinica oraz January Fusek Prezes GKS Trzcinica. Na zakończenie zmagań młodzieżowych mecz rozegrała drużyna seniorska.

Serdecznie gratulujemy  owocnego współzawodnictwa i osiągniętych wyników. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach sportowych na terenie Gminy Trzcinica.
 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2021/9/10/turniej-piki-nonej-o-puchar-wojta-gminy-trzcinica-za-nami/