Aktualności

Dokumentacja Laski – Mroczeń

Opublikowany przez admin Czwartek, 25.03.2021

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kępno Zakład Usług Projektowo – Konsultingowych Okrzyce zwróciło się do Wójta Gminy Trzcinica o wydanie opinii dotyczącej realizacji przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 5692P poprzez budowę ciągu rowerowego przy drodze powiatowej Nr 5692P Mroczeń – Laski – Borek (na odcinku Mroczeń – Laski).


Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kępno Zakład Usług Projektowo – Konsultingowych Okrzyce zwróciło się do Wójta Gminy Trzcinica o wydanie opinii dotyczącej realizacji przedsięwzięcia pn. „Rozbudowa drogi powiatowej Nr 5692P poprzez budowę ciągu rowerowego przy drodze powiatowej Nr 5692P Mroczeń – Laski – Borek (na odcinku Mroczeń – Laski)  w związku z zamiarem złożenia wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej w Starostwie Powiatowym w Kępnie.

Jest to kolejny z elementów dotyczących realizacji tego zadania. Wcześniej Powiat Kępiński wspólnie z Gminą Trzcinica wystąpili do Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z wnioskiem o możliwość nieodpłatnego przejęcia gruntów pod budowę ścieżki rowerowej na odcinku Mroczeń-Laski.


 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2021/3/25/dokumentacja-laski-mrocze/