Aktualności

Wakacje na sportowo

Opublikowany przez admin Wtorek, 09.07.2019

Czerwiec i lipiec obfitują w liczne rozgrywki i zawody sportowe organizowane przez Animatora sportu Przemysława Fuczyło.


Cykl imprez sportowych rozpoczął turniej piłki nożnej w grupie wiekowej Żaków i Orlików zorganizowany z okazji Dnia Dziecka w Trzcinicy. Następnie odbyły się rozgrywki sportowe w różnych dyscyplinach w ramach obchodów Dni Gminy Trzcinica. Już kilka dni po tym wydarzeniu na Orliku w Trzcinicy zaplanowano kolejny turniej piłki nożnej. W dniu 19.06.2019r. grały drużyny Oldboyów. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn: z Kępna, Wołczyna, Słupi pod Kępnem, Komorzna, Baranowa i Trzcinicy. Jak podkreśla Animator sportu rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie piłkarskim. Wszystkie drużyny pokazały ducha walki i charakter, a jednocześnie wysoka kulturę sportową. Wyniki przedstawiają się następująco:

1 miejsce: Kępno

2 miejsce: Słupia p . Kępnem

3 miejsce: Wołczyn

4 miejsce: Baranów

5 miejsce: Komorzno

6 miejsce: Trzcinica

Oprócz gier drużynowych od miesiąca czerwca prowadzone są cykliczne gry i zabawy dla grupy dziewczyn. Kolejne takie spotkania sportowe miały miejsce w dniach 22.06.2019r. i 28.06.2019r. Uczestnicy tych spotkań rywalizują w różnych konkurencjach sprawdzających takie umiejętności jak: celność, zwinność, koordynacje i szybkość. Kontynuacja tych zajęć planowana jest w miesiącu lipcu.

W miesiącu lipcu planowane jest zorganizowanie turnieju gier planszowych,  natomiast 28 lipca w Kuźnicy Trzcińskiej organizowany jest tradycyjnie plażowy turniej piłki siatkowej drużyn dwuosobowych. Do udziału w tych wydarzeniach już teraz serdecznie zapraszamy.


 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2019/7/9/wakacje-na-sportowo/