Aktualności

Wakacyjny turniej siatkówki plażowej w Kuźnicy Trzcińskiej

Opublikowany przez admin Środa, 31.07.2019

[1]26 lipca 2019 roku w Kuźnicy Trzcińskiej przy Domu Ludowym odbył się wakacyjny turniej siatkówki plażowej drużyn dwuosobowych.


Współorganizatorami tego wydarzenia są zawodnicy lokalnych drużyn siatkarskich z gminy Trzcinica, którzy korzystają z wakacyjnej przerwy i zapraszają zaprzyjaźnione drużyny z okolicy, zrzeszone w różnych ligach siatkarskich. Do tegorocznych rozgrywek zgłosiło się łącznie 8 duetów. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, ale nie zabrakło wielu zaciętych pojedynków. Wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce: Adam Graczyk i Maciej Pędziwiatr

2. miejsce: Maciej Kułak i Bartosz Balcer

3. miejsce: Paweł Ruszkowski i Bartosz KoptynikPodsumowania rozgrywek dokonali: Anna Bartkowiak Sołtys Kuźnicy Trzcińskiej, która zasponsorowała i wręczyła medale oraz Zdzisław Mikołajczyk Przewodniczący Rady Gminy Trzcinica i Grzegorz Hadzik Wójt Gminy Trzcinica, którzy wręczyli puchary i medale. 


 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2019/7/31/wakacyjny-turniej-siatkowki-plaowej-w-kunicy-trzciskiej/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2019/7/31/wakacyjny-turniej-siatkowki-plaowej-w-kunicy-trzciskiej/