Aktualności

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 01.04.2019

[1]31 marca 2019 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyła się XIV edycja Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie i Wójta Gminy Trzcinica, w którym udział wzięło 39 uczestników.


Otwarcia turnieju dokonał Komendant Powiatowy Policji w Kępnie mł. insp. Robert Ciesielski oraz pracownik Urzędu Gminy Trzcinica Dawid Gościniak. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 kategorie wiekowe: seniorzy, młodzież szkół średnich i szkoła podstawowa. Turniej z ramienia Policji prowadził st. sierż. Filip Ślęk. Zawody poprzedziły losowania grup i ustalenie systemu rozgrywek. Mecze grupowe grano do 2 wygranych setów do 11 punktów jednocześnie na 4 stołach, a w sędziowaniu rozgrywek pomagali sami zawodnicy. Mecze finałowe po fazie grupowej i play-off odbyły się do 3 wygranych setów. Wyniki przedstawiają się następująco:Kategoria szkoła podstawowa:

I miejsce – Szymon Skotnik (Siemianice)

II miejsce – Adam Wróbel (Raków)

III Miejsce – Marcel Stanikowski (Siemianice)

IV miejsce – Jakub Parzonka (Ignacówka Trzecia)

Wyróżnienie – Julia Stempin (Opatów)Kategoria szkoła średnia:

I miejsce – Paweł Skotnik (Siemianice)

II miejsce – Bartosz Chwał (Słupia)

III Miejsce – Michał Skąpski (Słupia)Kategoria seniorzy:

I miejsce – Jan Kasendra (Kępno)

II miejsce – Przemysław Klepacz (Opatów)

III Miejsce – Karol Wróbel (Syców)

IV miejsce – Andrzej Gogol (Miechów)Rozgrywki podsumowali mł. insp. Robert Ciesielski Komendant Powiatowy Policji w Kępnie i Grzegorz Hadzik Wójt Gminy Trzcinica, którzy wręczyli zwycięzcom nagrody, dyplomy i puchary. Gratulowali także wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju za sportową rywalizację i zaangażowanie, a także podziękowali Zespołowi Szkół w Trzcinicy za udostępnienie oraz przygotowanie sali gimnastycznej, a firmie „Janmar Centrum” za wsparcie organizacji turnieju.
 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2019/4/1/powiatowy-turniej-tenisa-stoowego-w-trzcinicy/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2019/4/1/powiatowy-turniej-tenisa-stoowego-w-trzcinicy/