Aktualności

Modernizacje rozpoczęte

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 01.04.2019

[1]W Gminie Trzcinica w ostatnim czasie oprócz trwających i rozpoczętych dużych inwestycji przeprowadzono kilka mniejszych modernizacji.


W Domu Ludowym w Piotrówce wykonano nowy piec kuchenny, w Domu Ludowym w Laskach zakupiono krzesła oraz została zawarta umowa na remont oraz modernizację zmywalni i dolnej łazienki. W Domu Ludowym w Kuźnicy Trzcińskiej zakupiono i zamontowano wyposażenie kuchni w tym szafę chłodniczą. W Domu Ludowym w Wodzicznej Ochotnicza Straż Pożarna pomalowała salę klubową a ze środków gminnych zakupiono rolety, zawarta została także umowa na wykonanie i montaż szaf na zapleczu kuchennym.

Przygotowano dokumentację techniczną i zamówiono wyposażenie, które wykorzystane zostanie przy remoncie kanalizacji w Domach Ludowych w Pomianach i Smardzach.

Zabezpieczono środki w postaci dotacji na remont i wykonanie chodników przy drodze powiatowej w Piotrówce i Kuźnicy Trzcińskiej.

Zawarta została umowa na wykonanie oraz dostarczenie obiektów gospodarczych przeznaczonych do magazynowania sprzętu i wyposażenia na stadionach w Laskach i Trzcinicy.
 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2019/4/1/modernizacje-rozpoczte/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2019/4/1/modernizacje-rozpoczte/