Aktualności

Spotkanie motywacyjne „Szczyty są w zasięgu ręki”

Opublikowany przez admin Piątek, 25.10.2019

[1]W poniedziałkowe popołudnie 21 października 2019 r. odbyło się w Trzcinicy spotkanie motywacyjne pt. „Szczyty są w zasięgu ręki” zorganizowane przez Stowarzyszenie Wsi Trzcinica „Przyszłość”. Spotkanie to zostało sfinansowane ze środków Gminy Trzcinica w ramach projektu „Uwierz w siebie – zdobywaj szczyty”.


Zebrani goście mieli okazję spotkać się z ludźmi, którzy swoją pracą i zapałem motywują innych do działania. Byli to Pani Bogumiła Konieczny, Pani Patrycja Karwan-Makosch, Pan Szymon Fiołka oraz Pan Józef Frąckowiak.

W spotkaniu wzięła udział Sekretarz Gminy Trzcinica Renata Ciemny wraz z przewodniczącym Rady Gminy Trzcinica Zdzisławem Mikołajczykiem, która w imieniu Wójta Gminy Trzcinica wręczyła podziękowanie na ręce inicjatorki Renaty Adamskiej, Przewodniczącej Stowarzyszenia  Wsi Trzcinica „Przyszłość” oraz gościom.

Popołudnie upłynęło w przyjaznej atmosferze, podczas dyskusji uczestnicy wzajemnie wymieniali swoje spostrzeżenia i doświadczenia życiowe podczas „zdobywania szczytów”.

 


 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2019/10/25/spotkanie-motywacyjne-szczyty-s-w-zasigu-rki/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2019/10/25/spotkanie-motywacyjne-szczyty-s-w-zasigu-rki/