Aktualności

Projekt „Wieczór integracyjny przy muzyce i śpiewie w Trzcinicy”

Opublikowany przez admin Środa, 03.10.2018

[1]Gmina Trzcinica, reprezentowana przez Wójta Gminy Grzegorza Hadzika podpisała ze Stowarzyszeniem Wrota Wielkopolski reprezentowanym przez Prezesa Zarządu Grzegorza Grzunkę, umowę o powierzenie grantu pn. „Wieczór integracyjny przy muzyce i śpiewie w Trzcinicy”.

Uroczystość o tej nazwie odbędzie się 12 października br. (piątek) o godz. 17:00 w Domu Ludowym w Trzcinicy. W programie przewidziano występy artystyczne w formie biesiady i kabaretu oraz wręczenie pamiątkowych statuetek dla organizacji i instytucji działających na terenie Gminy Trzcinica zrzeszających kobiety. Projekt współfinansowany jest w ramach poddziałania 19.2. Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objęte PROW na lata 2014-2020. Pozyskane dofinansowanie to 7000 zł.
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Trzcinica do udziału w tej uroczystości. Spotkanie będzie miało charakter otwarty i jest dla uczestników bezpłatne.

 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2018/10/3/projekt-wieczor-integracyjny-przy-muzyce-i-piewie-w-trzcinicy/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2018/10/3/projekt-wieczor-integracyjny-przy-muzyce-i-piewie-w-trzcinicy/