Aktualności

Podsumowanie pierwszego roku działalności GKS Trzcinica

Opublikowany przez admin Poniedziałek, 18.12.2017

[1]16 grudnia 2017 r. w sali OSP w Trzcinicy odbyło się podsumowanie działalności Gminnego Klubu Sportowego Trzcinica, zajmującego się szkoleniem dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna.

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, Radny Powiatowy Tomasz Gatner, Proboszcz Parafii w Trzcinicy ks. kanonik Wiesław Cieplik, trener grupy młodzików Krzysztof Ludwiczak, przedstawiciele sponsorów (w tym firmy Solarek) oraz zawodnicy wraz z rodzicami i opiekunami.

Spotkanie otworzył Prezes Zarządu GKS Trzcinica Grzegorz Szar, który przywitał wszystkich zebranych uczestników oraz podziękował sponsorom za okazaną pomoc. GKS Trzcinica otrzymał także na potrzeby swojej działalności dotację z budżetu Gminy Trzcinica w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu w ramach otwartego konkursu ofert. Następnie Wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik podziękował za całokształt działalności, podjęty trud wychowawczy młodych mieszkańców poprzez sport oraz promowanie Gminy Trzcinica w różnych rozgrywkach i turniejach. Wójt przekazał kronikę, aby móc dokumentować liczne osiągnięcia i sukcesy. Podczas niektórych zawodów, które odbyły się w 2017 roku udział w nich brało nawet 40 młodych zawodników.  Podczas spotkania podsumowano również takie wydarzenia z działalności klubu, jak wyjazd na mecz piłkarski do Wrocławia oraz zaprezentowano nowe stroje klubowe, ufundowanych przez firmę JAF-GEOTECHNIKA January Fusek oraz TREND-MOBILE Piotr Krowiarz.
Z uwagi na zbliżający się okres świąteczny nie zabrakło licznych życzeń i ciepłych słów, w tym złożonych przez Proboszcza parafii w Trzcinicy ks. kanonika Wiesław Cieplika, również pełniącego funkcję jednego z trenerów w GKS Trzcinica, a także przez zaproszonych gości. Następnie jeszcze długo dyskutowano na temat planów na przyszłość i dalszej działalności klubu przy słodkim poczęstunku.

 

 

 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2017/12/18/podsumowanie-pierwszego-roku-dziaalnoci-gks-trzcinica/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2017/12/18/podsumowanie-pierwszego-roku-dziaalnoci-gks-trzcinica/