Aktualności

Sobota na sportowo na Orliku w Trzcinicy

Opublikowany przez admin Czwartek, 09.04.2015

[1]4 kwietnia 2015 r. w godzinach popołudniowych na Orliku w Trzcinicy odbył się konkurs rzutów karnych przygotowany i przeprowadzony przez Animatorów sportu.


W rozgrywkach udział wzięło łącznie 14 uczestników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy 7 – osobowe. O przydziale do danej grupy decydowało losowanie. Przyjęty system rozgrywek polegał na wyłonieniu z każdej grupy 3 najlepszych uczestników. Konkurs polegał natomiast na strzelaniu jak również bronieniu strzałów z rzutu karnego. Po rozegraniu fazy grupowej najskuteczniejszymi zawodnikami okazali się: Piasecki Przemysław, Kupczak Jakub, Oszenda Jakub, Koziński Maks, Kalis Dominik i Nasiadek Aleksander, którzy awansowali do fazy finałowej. W tej części rozgrywek również strzelano i broniono rzuty karne wykonywane przez pozostałych uczestników. Ostatecznie po 2 seriach dogrywki w turnieju zwyciężył Jakub Kupczak, 2 miejsce zajął Aleksander Nasiadek, natomiast 3 miejsce Dominik Kalis. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Podczas turnieju panowała bardzo miła atmosfera, a na zakończeniu wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach rozegrali mecz towarzyski.
 
Linki
  1. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/news/display/2015/4/9/sobota-na-sportowo-na-orliku-w-trzcinicy/
  2. http://www.trzcinica.com.pl/index.php/Printer/news/display/2015/4/9/sobota-na-sportowo-na-orliku-w-trzcinicy/